Aktualności
Wracamy do walki po długiej przerwie spowodowanej zarażeniem obecnym na całym świecie. Na pewno niewielu z zawodników utrzymywało formę w inny sposób niż gra na hali a powrót do walki na placu z pewnością nie należał do najłatwiejszych.
W pierwszej kolejce nie odbyła się pełna liczba spotkań, w dwa dni rozgrywek odbyły się po dwa mecze więc do ruchu wróciło osiem drużyn.
W poniedziałek jako pierwsi wrócili gracze ekipy Electren i Semper Victoria. Gospodarze od pierwszej minuty pokazali że po długiej przerwie są głodni gry i zakończyli powrót na parkiet zwycięstwem aż ośmioma trafieniami. Drugie z poniedziałkowych spotkań było znacznie bardziej wyrównane. Loco Motiv do samego końca równo walczył o punkty, jednak Duch Borzych w końcówce zdobył bramkę dającą komplet punktów.
Wtorkowe pojedynki rozpoczęła walka pomiędzy Kejskraszers a JMP. Gospodarze nie mieli za wiele do powiedzenia, goście od samego początku starali się o wysoki wynik. Ostatecznie skończyli walkę wynikiem 3:19.Ostatnie spotkanie z tej kolejki to walka Rapid Risku z Risk&Trust, goście do końca utrzymywali przewagę. W ostatniej minucie Rapid ustalił równy podział punktów.
Obecnie pierwsze miejsce w tabeli należy do Risk&Trust, ale inne drużyny na pewno powalczą by zająć tą pozycję.
Do zobaczenia podczas następnych kolejek!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /n316_.php:83 Stack trace: #0 {main} thrown in /n316_.php on line 83