/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/logo_2019_565x170.png
Aktualności
/files/decathlon2.png
Aktualności - zapisy JESIEŃ 2020
Ligowiec zaprasza serdecznie do rozgrywek piłkarskich oraz wynajmów/sparingów - startujemy na początku września 2020. Nasze atuty to niezmiennie:
✅ IDEALNA LOKALIZACJA - Boiska Warszawianki (ul. Piaseczyńska 71 oraz Merliniego 2) mające świetny dojazd na nasze boiska z każdej części Warszawy
✅ WYSOKIEJ KLASY OBIEKT WARSZAWIANKI - do wyboru boiska 50 na 30 m oraz 44 na 24 m - sześć boisk, komfortowe warunki zimą, ogrzewany balon od początku października do końca kwietnia. Komplet szatni (każda drużyna ma swoją szatnię) oraz tunel na boiska przy boiskach ligowych.
✅ DOŚWIADCZENIE - Ligowiec działa już od 22 lat, co powoduje, że mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu. Wiemy co jest najważniejsze dla grających.
W razie pytań lub zgłoszeń prosimy o kontakt 📲514-444-101 lub priv 📩
👉 START NA POCZĄTKU WRZEŚNIA 2020. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗️
👉 Jesteśmy też w stanie przygotować ofertę bardziej dopasowaną do wymagań Klienta 💪

PROPONUJEMY (poniżej dokładne oferty):
👉 liga piłkarska w tygodniu (dedykowana dla firm)
👉 liga weekendowa (wersja dla panów oraz dla kobiet !!!)
👉 sparingi z inną drużyną w tygodniu wieczorami
👉 samodzielny wynajem boiska

___________
ZAPISY oraz INFORMACJE: 📲514-444-101 lub mail adam (@) ligowiec.pl 📩

ZAPRASZAMY DO ŚCIĄGNIĘCIA OFERT NA SEZON JESIEŃ 2020

20 sierpnia 2020 - WRACAMY Z LIGAMI !!!
Wakacje powoli dobiegają końca to i czas powrotu dla ligi weekendowej oraz biznesowej w Ligowcu. Zmagania niedzielne wracają 30 sierpnia w niedzielę. Dwa dni później, czyli 1 września wracamy z Ligowiec Biznes. Wkrótce więcej informacji.


2 lipca 2020 - START LIGI LATO 2020
W dniach 8 i 9 lipca startują letnie rozgrywki LIGOWIEC LATO 2020, gdzie będą dwa poziomy rozgrywek tj. Ekstraklasa oraz I liga. Tym razem proponujemy Wam dwa poziomy rozgrywek Ekstraklasę oraz I ligę. Każda liga to 9 zespołów. Oczywiście liczymy na super emocje, ale pamiętajcie - warto wziąć ze sobą coś na komary. No i też przypominamy, że zapewniamy wodę, ale bez kubeczków. Czyli trzeba mieć swój bidon, czy też butelkę itd.

UWAGA !!!
Zwolniło się też jedno fajne miejsce na sparingi w lipcu i sierpniu na górnej Warszawiance. Info i zapisy pod tel.: 514-444-101.

TABELE I TERMINARZE - KLIKNIJ:
LIGOWIEC LATO

A ligi biznesowe, oraz weekendowe wracają na samym początku września.

ZAPISY NA SEZON LATO 2020
W lipcu i w sierpniu, jak co roku, ZAPRASZAMY WAS na atrakcyjne cenowo granie na BOISKACH dolnej Warszawianki (Mokotów, ul. Piaseczyńska 71). Boiska 50 na 30 metrów, z kompleksem szatni dla każdej drużyny, oczywiście z natryskami.
W sezonie wakacyjnym LATO 2020 są do wyboru TRZY MOŻLIWOŚCI GRY U NAS (w tygodniu wieczorami w godz. 18:30-23:00) na boiskach dolnej Warszawianki:
✅ LIGA LATO 2020 (8 meczów, w tygodniu wieczorami – lipiec i sierpień) 👉 cena tylko 1800 PLN netto
✅ SPARINGI TOWARZYSKIE (8 sparingów z inną drużyną – 1 godzina) 👉 cena jedyne 880 PLN netto
✅ WYNAJEM CAŁEGO BOISKA (8 wejść x 1 h) 👉 cena pakietu to 1760 PLN netto
W razie pytań lub zgłoszeń prosimy o kontakt 📲514-444-101 lub priv 📩
👉 START NA POCZĄTKU LIPCA 2020. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA❗️
👉 Jesteśmy też w stanie przygotować ofertę bardziej dopasowaną do wymagań Klienta 💪
✅ mogą być sparingi z kilkoma drużynami (taka mini liga bez tabel lub z tabelami)
✅ możemy wydłużyć godziny wynajmu/sparingów np. na 1,5 h lub 2 h.
Słowem jesteśmy ELASTYCZNI w tworzeniu specjalnej oferty specjalnie dla Was 👌
Z racji, że mamy już sporo rezerwacji terminów na lato, dobrą cenę oraz super lokalizację – to warto się pośpieszyć z decyzją 🙌
Zapraszam
Adam Grzymski
514-444-101

15 czerwca 2020 roku
W tym tygodniu startuje Ligowiec Biznes oraz Ligowiec Sztuczna Trawa (Weekend), które gramy w czerwcu i potem wracamy po wakacjach. Bądźcie czujni a kapitanowie proszę sprawdzajcie maile. Dużo się dzieje, kończymy też ostatnie ligi zimowe. A w całym tym natłoku - zapraszamy także na sezon LATO 2020, gdzie w bardzo fajnych cenach można u nas grać - ligę, wynajmy lub sparingi. Jak zawsze zapisy 514-444-101.

1 czerwca 2020 roku
Dziś dzień Dziecka, więc i dla Was prezenty z okazji 1 czerwca. Od 2 czerwca wracamy do gry w Biznesie a od weekendu 6-7 czerwca - wracamy do gry w lidze weekendowej. Terminy są już wprowadzone na stronę - jak czegoś brak to trwa ustalanie. PS: Liga Kobiet oraz Liga Bankowa - jeszcze chwilkę cierpliwości.

13 maja 2020 roku

W nawiązaniu do dzisiejszych informacji, że jest zgoda na zwiększenie liczby zawodników na boisku do 14 + 2 osoby techniczne, informujemy, że od 18 maja jest możliwość trenowania na boiskach Warszawianki. W pierwszej kolejności te firmy/drużyny, które mają umowy.

Natomiast co do ligi to czekamy na szczegółowe informacje w rozporządzeniu i będziemy dopiero ogłaszać kiedy jest możliwy start lig. Na ten moment mamy za mało informacji, aby ogłosić start lig już teraz. Będziemy informować.

Mamy natomiast plan startu i rozplanowania reszty roku, wysłany na adresy mailowe kapitanów.

Liczymy na Was i prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

W dniu 12 marca podjęliśmy decyzję, że nasze ligi zostają zawieszone na okres dwóch tygodni w związku z sytuacją w naszym kraju.

Każdy kapitan dostaje i będzie dostawał informacje odnośnie tego kiedy liga zostanie wznowiona.

W razie pytań - prosimy o telefon: 514-444-101

Jednocześnie informujemy, że liga wiosenna wystartuje normalnie, ale nieco później.Zespół Ligowca.


Rozpoczęliśmy sezon zima 2020! Jeżeli chcecie się już zgłosić na przyszły sezon do rozgrywek pod balonem czy na hali, dzwońcie! - 514-444-101
NASZA OFERTA DOSTĘPNA JEST PONIŻEJ:LIGOWIEC BIZNES:

Mecze odbywają w tygodniu wieczorami (od wtorku do czwartku w godzinach 18:30-23:00).

UWAGA BOISKA WARSZAWIANKI TO IDEALNE MIEJSCE DO GRY DLA TWOJEJ FIRMY - NIE MA LEPSZEJ LOKALIZACJI OBIEKTU I LEPSZEJ OFERTY W WARSZAWIE !!!

 • Oferta LIGOWIEC BIZNES
 • Formularz zgłoszeniowy


  LIGOWIEC SZTUCZNA TRAWA:

  Ligowiec zaprasza zimą do gry w największych w Warszawie weekendowych rozgrywkach piłkarskich na sztucznej trawie pod ogrzewanym balonem (w sezonie jesienno-zimowym)! Przygotowaliśmy dla Państwa unikalne rozgrywki na nowoczesnym obiekcie w centrum Warszawy z pełnym węzłem sanitarnym.

  Zapraszamy do gry w Ligowcu Sztuczna Trawa – dłuższe mecze 2x25 minut!

 • Oferta LIGOWIEC SZTUCZNA TRAWA
 • Formularz zgłoszeniowy


  LIGOWIEC KOBIET:
  Zapraszamy wszystkie Panie do udziału w naszym (nie takim już nowym :-) ) projekcie dla kobiet. Stworzyliśmy ligę dla Pań na naszym obiekcie ze sztuczną trawą pod balonem przy ul. Piaseczyńskiej 71, która cieszy się sporym powodzeniem. Mecze u nas odbywają się co niedzielę. Zima 2020 będzie już CZWARTYM sezonem JEDYNEJ W WARSZAWIE LIGI KOBIET!!!


 • Oferta LIGOWIEC KOBIET
 • Formularz zgłoszeniowy
  Jak już informowaliśmy na naszym Facebookowym profilu od tego sezonu pijemy tylko wodę z firmy AQUICK, która została sponsorem naszych rozgrywek! AQUICK podobnie jak Ligowiec, wspiera piłkę kobiecą - poczynania ich zespołu możecie śledzić w zakładce - Ligowiec Kobiet!

  obrazek


  09 października 2019. Już w najbliższy poniedziałek, dzień po meczu Polski, będziemy organizować jako Ligowiec na zlecenie PGE Narodowy - turniej PGE Narodowy CUP. Tu już druga edycja, czerwcową wspominamy bardzo dobrze. Piłkarzom towarzyszyła wielka radość z gry na tej wyjątkowej murawie PGE Narodowego, a to i dla nas bardzo ważne.

 • Ligowiec Biznes, Mistrzów i Sztuczna Trawa - startuje

  05 października 2019. Ligi męskie trawiaste wróciły, choć nie wszyscy we wrześniu zdążyli zagrać w nowym sezonie. Ligowiec Kobiet i rozgrywki halowe wracają lada dzień. I, choć na prawdziwe przetasowania w Rankingu przyjdzie poczekać do listopada, już teraz można dostrzec kto z formą trafił, a kto nie.
  - w TOP-3 bez zmian, a bezpośrednie starcie ze środy Grospolu z Barberianem wpłynie dopiero na następne zestawienie,
  - po serii kolejnych 10-ciu meczów bez porażki (od kwietnia 2019) do TOP-30 wraca Panattoni Europe, niegdysiejszy wielokrotny lider zestawienia,
  - Niedogazowani zanotowali największy awans względem poprzedniego miesiąca (#93; +32 lokaty),
  - najlepiej punktującym zespołem, w swoim debiutanckim miesiącu w naszych rozgrywkach, został: GT (#147). Pełny Ranking już widnieje na specjalnie dla niego utworzonej stronie.


  20 września 2019 odbyło się kolejne uroczyste zakończenie sezonu. Tym razem rozdaliśmy więcej nagród, niż zazwyczaj. Powodem było nagrodzenie wszystkich triumfatorów rozgrywek wiosennych oraz letnich. Dziękujemy, że byliście z nami w tak szczególnej chwili.


  05 września 2019. W najnowszym zestawieniu naszego Rozgrywki letnie z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. W dniu dzisiejszym kończy się edycja, w której wystartowało 12 zespołów. One doskonale wiedziały co robią - rozgrywki letnie potrafią nieźle namieszać w naszym zestawieniu . Szybki rzut oka na najważniejsze zmiany:
  - Trotka.waw.pl FC Modzajto (#1) dzięki wakacyjnemu graniu dopadł Grospol.pl (#2),
  - Barberian (#3), Irydion (#6) i Przyjaciele (#10) umocnili swoje miejsca w TOP-10 naszego zestawienia,
  - Flying Bisons zaś do TOP-10 awansował (#5),
  - w pierwszej piętnastce pojawiła się jeszcze Aldesa (#13; słabe eliminacje, ale runda zasadnicza zwieńczona medalami).
  W niższych rejonach zestawienia spore awanse zanotowali oczywiście kolejni uczestnicy letniego grania:
  - Lagardere Travel Retail (#30, +24 lokaty),
  - Papadensy MF.C. (#48, +14),
  - Niedogazowani (#125, +24),
  - Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (#125, +85).
  Warte prześledzenia zwłaszcza wyniki Okręgowej Rady, która w lipcu zaliczyła falstart w eliminacjach, a obecna passa to 3 kolejne wygrane. Dziś wieczorem (g.20:55) ORA zagra z kolejną dawno niepokonaną drużyną - Lagardere (póki co 4 wygrane w sierpniu). Za letnie granie medale dla obu ekip będą, ale jakiego koloru?
  Oglądanie pełnego rankingu możliwe jest wciąż tradycyjnie, ale również - i tu nowość - zapraszamy na naszą stronę.


  05 sierpnia 2019. W najnowszym zestawieniu naszego Rankingu skupimy się na najistotniejszych awansach. Zanotowali je:
  - Bastion (#28, +10 lokat),
  - bezawarii.com (#23, +14),
  - Flying Bisons (#16, +11), ale przede wszystkim
  - Barberian (#7, +17), który dopiero w 28-mym meczu w rozgrywkach Ligowca znalazł swojego pogromcę. Po tej porażce, póki co, wszystkie kolejne mecze znowu wygrane.


  02 sierpnia 2019. W czerwcu mieliśmy przyjemność pracować przy organizacji PGE Narodowy CUP. Właśnie trafił do nas film z tego wyjątkowego turnieju na najważniejszej murawie w Polsce. Poznaliśmy także datę drugiej edycji - 14 października, tuż po meczu Polski! Jak ktoś chętny do gry - piszcie do nas lub dzwońcie 514-444-101. A oto link do filmu.


  05 lipca 2019. Systematycznie zbierający punkty zespół Trotka.waw.pl FC Modzajto przeskoczył będący w obecnym sezonie pod formą Budimex i niebawem zacznie deptać po piętach samemu Grospolowi (Trotka jako jedyna z czuba rankingu będzie uczestniczyć w rozgrywkach letnich).
  Do czołówki Rankingu szybko szlusuje Barberian (na koniec czerwca wciąż bez porażki w Ligowcu), który również zagra latem, a kolejne dobre mecze wywindowały ten zespół już na 24. lokatę.
  Spore awanse w TOP-20 zanotowali również:
  - Inter Europol - Piekarnia Szwajcarska (#6; +6 lokat; Sztuczna Trawa, Ekstraklasa),
  - Boca Juniors (#11; +15; Sztuczna Trawa, Ekstraklasa) i
  - AK Warszawiak Mokotów (#19; +14; Sztuczna Trawa, 1. liga).
  Warto również docenić Grospol.pl, który liderem zestawienia jest już po raz 9. z rzędu, a przewagę nad wiceliderem powiększył o 104 punkty rankingowe. Znaleźć się na szczycie to jedno, ale utrzymać się na nim jest znacznie trudniej. A Grospol jakby z każdym miesiącem odjeżdżał konkurencji... nawet jeśli w lidze średnio im idzie.
  Jeśli chodzi o spore awanse względem poprzedniego zestawienia, warto przyjrzeć się jeszcze wynikom zespołów:
  - Flying Bisons (#27; +23; Biznes, Ekstraklasa)
  - Inter C.F. (#97; +32; Sztuczna Trawa, 3. liga)
  - Koty z Ochoty (#113; +29; Sztuczna Trawa, 2. liga)
  - CMS (#128; +43; Biznes, 3. liga)
  - OKS Służew (#149; +33; Sztuczna Trawa, 3. liga).


  13 czerwca 2019. Tak spełniają się marzenia na murawie PGE Narodowego!


  05 czerwca 2019. W najnowszym Rankingu zaczynamy odczuwać zawieszenie Ligowca Mistrzów. Najlepiej to widać po składzie podium. W normalnych okolicznościach BRS nie oddałby drugiego miejsca tak łatwo. Ale z drugiej strony - na to drugie miejsce też trzeba było się wspiąć. Walka między Budimexem (bilans w maju: 1-0-2) i Trotką (2-1-0) wydaje się być jeszcze nierozstrzygnięta. W bieżących rozgrywkach zdecydowanie lepiej radzi sobie Trotka (wciąż bez porażki, wicelider tabeli Ekstraklasy Ligowca Biznes), ale już jutro(!) o 22:25 zagra właśnie z Budimexem. Dla Budimexu będzie to kolejny trudny mecz o utrzymanie w Ekstraklasie (a może o przełamanie w walce o medale?). Ale także - a może przede wszystkim - o pozostanie po Grospolu najlepszą aktualnie drużyną Ligowca.
  Jeśli chodzi zaś o spore awanse względem poprzedniego zestawienia, warto przyjrzeć się wynikom zespołów:
  - Irydion (#11; +18 lokat; Ligowiec Biznes, 1. liga)
  - Aldesa (#15; +25; Biznes, 1. liga)
  - Przyjaciele (#17; +15; Sztuczna Trawa, Ekstraklasa)
  - ESFT Warszawa (#39; +17; Sztuczna Trawa, 1. liga)
  - Flying Bisons (#50; +31; Biznes, Ekstraklasa)
  - Chłopcy z Ferajny (#79; +31; Sztuczna Trawa, Ekstraklasa)
  - Służewiec (#87; +57; Sztuczna Trawa, Ekstraklasa)
  - NFOŚiGW (#91; +40; Biznes, 2. liga)
  A po cichu do TOP-5 puka też przedstawiciel ligi bankowej - Albi Celestes.


  03 czerwca 2019. Kilka chwil temu staliśmy się, jako Ligowiec, organizatorem technicznym turnieju PGE Narodowy Cup. Już 13 czerwca wieczorem można będzie zagrać na tej samej murawie co Reprezentacja Polski. Czyli jak ktoś ma ochotę zagrać lub zrobić komuś fajny prezent, piszcie: adam@ligowiec.pl. Postaramy się pomóc.


  01 czerwca 2019. Dziś dzień dziecka, a nasza drużyna oldbojów Ligowca rozegra mecz z drużyną z Francji. Stadion Drukarza (naturalna trawa), start meczu dziś o godz. 14:00. Zapraszamy kibiców do parku Skaryszewskiego. W drużynie z Francji wystąpi kilku byłych piłkarzy z pierwszej ligi francuskiej.


  24 maja 2019 odbyło się kolejne huczne zakończenie sezonu. Jak zwykle dopisaliście pod względem frekwencji oraz jakości zabawy. Kto z nami nie był i nie tańczył, niech żałuje!


  05 maja 2019. W najnowszym Rankingu swój mały sukces świętują dziewczyny z FC WAW (#57), które dzięki turniejowi Ligowiec Kobiet Cup wreszcie wyprzedziły Diamonds Utd (#58).
  Jeśli chodzi zaś o spore awanse względem poprzedniego zestawienia, warto przyjrzeć się wynikom zespołów:
  - CONNS-BUD (#19; +16 lokat; Ligowiec Sztuczna Trawa)
  - Barberian (#39; +20; Biznes) - zespół, który w całej swej historii w Ligowcu nie zaznał jeszcze goryczy porażki
  - Like a Girl (#72; +25; Kobiet)
  - FC CPCQ22 (#77; +44; Citi Bankowa)
  - Panattoni Europe (#81; +44; Biznes) - czyżby początek powrotu na szczyt zestawienia?
  - NFOŚiGW (#131; +41; Biznes)
  - UKS Ołtarzew (#136; +94; Kobiet) - bardzo okazały debiut turniejowy.


  14 kwietnia 2019. Dziś poza rozgrywkami Sztucznej Trawy, odbył się turniej Ligowiec Kobiet Cup. Chcieliśmy w ten sposób zrekompensować mniejszą ilość meczów rozgrywanych u Pań (dziewczyny graja tylko 7 kolejek). Pierwsze miejsce zajęła drużyna Like a Girl. Tuż za nimi FC WAW. Trzecie miejsce przypadło ekipie UKS Ołtarzew. Gratulujemy i cieszymy się, że mogłyście miło spędzić ten dzień na boiskach Ligowca.
  W tym miejscu chcieliśmy również złożyć najlepsze życzenia urodzinowe wspaniałej zawodniczce i trenerce w jednym - Ani Kaźmierczak. Wszystkiego dobrego!


  07 kwietnia 2019. Finały turnieju charytatywnego dla studentów i absolwentów SGH za nami. Puchary i medale trafiły do najlepszych drużyn. Równie ważne, a może i najważniejsze, że pieniądze zebrane od drużyn, trafiły na konto chorych dzieci zawodnika z naszych rozgrywek - Filipa Litwińskiego (bramkarz drużyny Grospol.pl). Zebrane środki będą wspomagać bardzo kosztowną rehabilitację Kaliny i Mikołaja Litwińskich.
  Oczywiście każdy może się przyłączyć do pomocy - wpłacając na konto Fundacja Dzieciom-Wspólnota „Zdążyć z pomocą” 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 koniecznie z dopiskiem: „34803 Litwińska Kalina i Mikołaj - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.
  Można także przekazać 1% na rzecz Kaliny i Mikołaja!
  A my jako Ligowiec chcemy w maju lub w czerwcu zorganizować MECZ GWIAZD, w którym udział będzie można wylicytować. Wszystkie zebrane pieniądze też zasilą konto Fundacji.
  Udział w takim meczu kosztowałby 100 PLN (oczywiście można będzie wpłacać więcej). Kto by chciał zagrać w takim meczu i wpłacić - zgłaszajcie się proszę. Ustalimy termin i gramy.


  05 kwietnia 2019. Patrząc w najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca aż cisną się na usta pochwały za ostatnie wyniki dla następujących drużyn:
  - żeńskich:
  - Diamonds Utd (#60; +13 lokat)
  - FC WAW (#67; +19)
  - Blue Team (#85; +12)
  - Like a Girl (#97; +12)
  - MKSN Mazowsze Warszawa (#120; +69)
  - Warszawska Akademia Piłkarska (#185; +20)
  - męskich:
  - Sante (#8; +14; Ligowiec Mistrzów)
  - AZS WIT (#16; +13; Mistrzów)
  - OSUP (#22; +29; Sztuczna Trawa)
  - Ministerstwo Obrony Narodowej (#26; +22; Biznes)
  - Spowolnieni (#27; +15; Sztuczna Trawa)
  - CONNS-BUD (#35; +18; Sztuczna Trawa)
  - FC Rivers (#91; +28; Sztuczna Trawa)
  - La Zabawa (#99; +36; Mistrzów)
  - OLIKO Futbol (#108; +31; Sztuczna Trawa)
  - Polisquad (#114; +32; Sztuczna Trawa)
  - NO10.pl (#118; +84; Mistrzów)
  - CORSTON WANKERS (#119; +39; Sztuczna Trawa).


  05 marca 2019. Jest już najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca. A w nim:
  - kolejna zmiana w TOP-3 - BRS wykorzystał potknięcia Trotki,
  - spore awanse w każdej z lig, wynikające z rewelacyjnych ostatnio wyników:
  - Blue Team (+43 lokaty), KS Bednarska (+16 lokat; obie Ligowiec Kobiet),
  - JMP (+21 lokat), AZS WIT (+19 lokat), Ultima (+30 lokat), La Zabawa (+101 lokat... ci to w ogóle weszli w nasze rozgrywki z drzwiami i futryną; wszyscy Ligowiec Mistrzów),
  - Lingaro (+20 lokat), Barberian (+15 lokat), Agfa Graphics (+13 lokat; wszyscy Ligowiec Biznes),
  - Hiszpania C.F. (+33 lokaty), Polisquad (+12 lokat), Fair Play Plus (+21 lokat; wszyscy Ligowiec Sztuczna Trawa).


  05 lutego 2019. Jest już najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca. A w nim:
  - zmiana w TOP-3. Systematycznie pnąca się w górę Trotka.waw.pl FC Modzajto wypchnęła z podium niedawnego lidera zestawienia - BRS,
  - powrót do TOP-10 najlepszej drużyny ligi bankowej, która wyjątkowo ostatniego sezonu nie wygrała,
  - spore awanse ekip najlepiej punktujących w ligach trawiastych sezonie zimowym (PRA Group, Barberian, AB-MED Serwis, Polisquad, FC Rivers, Tango II Warszawa, DTS; natomiast Grospol.pl i Budimex umocniły swoją przewagę nad konkurencją),
  - a także ciekawostka: w każdej z czterech grup eliminacyjnych Ligowca Mistrzów awans do Ekstraklasy już wywalczyły (BRS, OBI, USP Zdrowie, AZS WIT) - lub są bliżej wywalczenia go w ostatniej kolejce (JMP, Sante, bezawarii.com, WideLaw) - zespoły wyżej notowane od swoich grupowych rywali.


  25 stycznia 2019. Nie w komplecie, lecz w i tak licznym gronie piłkarskim odbyła się kolejna impreza pod tytułem "Zakończenie Sezonu". Dziękujemy, że w ten wieczór postanowiliście się bawić z razem z nami. Debiutanci, mamy nadzieję, że nabiorą ochoty na więcej, a stali bywalcy nie zrezygnują :) Trzymajcie się ciepło w te zimowe dni i do zobaczenia na boiskach! Powodzenia dla wszystkich!


  05 stycznia 2019. Najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca uwzględnia zapowiedziany Ligowiec Ladies CUP 2018.
  - Najwyżej sklasyfikowany żeński zespół - Diamonds Utd - jest już na 73. miejscu w zestawieniu.
  - Największy awans zaliczyły z kolei zawodniczki ekipy Zamłynie Radom - obecnie 134 msc., co chyba dość dobrze oddaje srebrne medale zdobyte w Ligowiec Ladies CUP. Zachęcamy do kontynuowania grania w naszych rozgrywkach i wspinania się w górę Rankingu w kolejnych miesiącach.
  - Z przytupem do pierwszej dziesiątki wraca SGSP Warszawa, która wygrała wszystkie swoje mecze w sezonie jesiennym. W finale Ligowca Mistrzów spotka się z Saską PGC Team (9. msc., mecz odbędzie się 15.01.2019 przy ul. Narbutta 14).


  16 grudnia 2018 to z kolei data kolejnego cyklicznego turnieju, jaki gramy w grudniu, mianowicie - Ligowiec OLDSCHOOL CUP 2018.
  Udział wzięło 16 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Pierwszą z nich - grupę NATURALNA - wygrała drużyna UB 99, która w 7 spotkaniach odnotowała 6 zwycięstw i jeden remis. Tuż za nią, ze stratą jednego oczka uplasowała się ekipa Genesis. Dalej w tabeli mamy lekką przepaść, a trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Piaskowej Dolinki.
  W grupie drugiej - SZTUCZNA - walka o trzy pierwsze lokaty była bardziej zacięta. Zwyciężyła SNG Sadyba z dorobkiem 16 punktów, a po piętach kolejno deptali im Barca oraz Bastion-Ravani (obie ekipy uzbierały po 15 punktów).
  Dziękujemy za wzorową frekwencję, dużo dobrej zabawy i przywrócenie wspomnień! Powodzenia dla wszystkich i do zobaczenia za rok!


  09 grudnia 2018 to także data rozegrania kolejnego turnieju dla Pań - Ligowiec LADIES CUP 2018. Udział wzięło rekordowe 16 druzyn, a kolejnym trzem niestety musieliśmy podziękować.
  Turniej dostarczył nam wiele emocji i radości. Głównym zwycięzcą została drużyna Diamonds United, która w finale pokonała - po konkursie rzutów karnych - Zamłynie Radom. W kategorii "amator" wygrała ekipa Blue Team, pokonując w meczu finałowym koleżanki po fachu - Bella Team. Zapraszamy do zapoznania się z uczestniczkami. Zdjęcia meczowe oraz z rozdania nagród już na facebooku.


  09 grudnia 2018 - wszyscy na Wilanów. Słoiki z Wilanowa zapraszają na akcję "Słoiki z Wilanowa dla Stasia".
  Staś to syn naszego zawodnika, który z Ligowcem jest związany blisko 20 lat. Piotr Szczepanik - gra na co dzień w drużynie Wiecznie Młodzi, a wcześniej wiele lat grał w ekipie Genesis.
  Wiemy, że jest wiele akcji charytatywnych, ale my jako Ligowiec staramy się pomagać "naszym". Fajnie jest pomagać, ale naszym zdaniem, super fajnie jest pomagać tym, których się zna. A tu Piotr należy do naszej wielkiej rodziny Ligowca.
  Zbierane są środki na rehabilitację Stasia, który cierpi na wadę układu nerwowego, autyzm i padaczkę lekooporną.
  W niedzielę 9 grudnia o godz. 12:00 odbędzie się wielki finał z atrakcjami na Kiermaszu Świątecznym w Przedszkolu nr 420 w Wilanowie. Serdecznie, jako Ligowiec, zapraszamy tam - szczególnie, że w okolicy mieszka wielu piłkarzy z Ligowca oraz nie tylko.
  Można będzie wylicytować fantastyczne pamiątki piłkarskie (koszulka Lewandowskiego, rękawice Szczęsnego i wiele innych!).
  Więcej info na: Słoiki z Wilanowa
  Cały Wilanów oszalał i chce pomagać. Ligowiec też się dołącza i serdecznie zaprasza.
  Będzie nam miło jak udostępnicie ten post swoim znajomym, aby więcej osób mogło wesprzeć syna naszego kolegi z "ligowcowego" boiska!


  05 grudnia 2018. Myślicie, że pierwsza trójka jest sobie znowu na podium Rankingu FIFA dla Ligowca, bo jest? Otóż nie! Oni uczciwie pracują na swoje wysokie miejsca kolejnymi zwycięstwami. W porównaniu z poprzednim notowaniem Grospol.pl ma więcej o 81 punktów, dzięki czemu jeszcze bardziej odjechał Budimexowi (zysk o ledwie 36 oczek). BRS też wziął się ostro do pracy i skasował równą stówkę. Najwięcej jednak uzyskał Inter Europol - Piekarnia Szwajcarska (+184), który wspiął się z 48. aż na 29. miejsce. Zaś największy awans w zestawieniu padł w tym miesiącu łupem FC CPC (poprawa miejsca o 59 lokat, obecnie jest to 159. msc).
  W pierwszej dwudziestce najmocniej naciskają:
  - HYABAK (Biznes, Ekstraklasa, awans o 4 lokaty) - lider sezonu zasadniczego; w listopadzie: zwycięstwo i 2 remisy (przegrana w karnych z...)
  - Audiomagic.pl (Biznes, Ekstraklasa, awans o 4 lokaty) - w listopadzie: 2 zwycięstwa i remis (wygrana w karnych z HYABAKiem)
  - LEKAP (Biznes, 1. liga, awans o 6 lokat) - lider sezonu zasadniczego; w listopadzie: 2 wygrane, remis (wygrany po karnych) i porażka
  - PKO BP Finat (Biznes, 1. liga, awans o 7 lokat) - w listopadzie: 2 wygrane, remis i porażka.


  18 listopada 2018. Dziś Ligowiec gra dla Hani. Ekipa Ligowiec & Orlik Mokotów uczestniczy w turnieju Gramy dla Hani Wróbel.
  Szczytny cel, bo cały dochód jest przeznaczony na rehabilitację i leczenie ciężko chorej Hani. Tata Hani jest u nas w Ligowcu też sędzią. Tym bardziej nie mogło nas zabraknąć.
  Wyniki dziś są sprawą drugorzędną, ale na facebooku możecie sledzić relację z naszych poczynań.


  05 listopada 2018. Święto w zespole Grospol.pl! Po raz pierwszy od kwietnia 2013 znaleźli się na szczycie naszego Rankingu FIFA dla Ligowca. Nie byłoby powrotu na szczyt bez kompletu zwycięstw w lidze #SztucznaTrawa. W #LigowiecBiznes idzie im ciut gorzej, ale szanse na podwójną koronę ponownie nabierają realnych kształtów.
  Tuż za Grospolem - ich niedawny pogromca z ligi Biznesowej - Budimex (2 wygrane i remis w ubiegłym miesiącu), a dotychczasowy lider po swojej porażce spadł na najniższy stopień podium.
  Z drużyn, które zdobyły ponad 75% możliwych punktów w obecnym sezonie, największe awanse z poszczególnych lig zaliczyli:
  - #CitiBankowa - Citi WIld Buffaloes (debiut w zestawieniu) - o 89 lokat (obecnie 134. miejsce)
  - #LigowiecKobiet - Like a Girl (debiut w zestawieniu) - o 60 lokat (obecnie 163.)
  - #LigowiecBiznes - HEG - o 46 lokat (obecnie 150.)
  - #SztucznaTrawa - OSUP - o 39 lokat (obecnie 81.)
  - #LMHala - bezawarii.com - o 9 lokat (obecnie 45.).
  W pierwszej dziesiątce Rankingu 4 zespoły zachowały swoje pozycje z zeszłego miesiąca (La Furia, Citi Handlowy, ANDRA Sp. z o. o. oraz lider Ekstraklasy #LigowiecBiznes - HYABAK).
  Mieliśmy także 4 awanse (wspomniani Grospol.pl i Budimex, a także Sklep Wędkarski Trotka i Boca Juniors - awans o 7 lokat, na który największy wpływ miały 3 wygrane w ubiegłym miesiącu) i 2 spadki (BRS i Zepter IT).


  27 października 2018. W sobotę 27 października na boiskach górnej Warszawianki zorganizowaliśmy trzecią edycję turnieju dla pracowników firmy LS Airport Services.
  Dariusz Szpakowski komentował mecz o III miejsce i finał turnieju LS CUP 2018. Wkrótce pojawią się zdjęcia z turnieju.
  Brawo LS Airport Services - widać, że zawodnikom podobała się niespodzianka. A Pan Darek cały czas w formie!


  05 października 2018. Jak co miesiąc - pora na najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca. Sezon jesienny w niektórych ligach już ruszył, część z Was zbiera punkty, niektórzy zdjęli bardzo okazałe skalpy, jak np. debiutujący w rozgrywkach PIT-RADWAR S.A. (awans na 138. miejsce), czy ze "starej gwardii" - Sztukasy (skok o 24 lokaty). W przeciwnym kierunku powędrowali choćby Politechnika i Uszy Pajonka (spadki po 17 pozycji), a także niegrający już dawno Sporting Reopen.
  W związku z rozpoczęciem nowego sezonu do pewnych przetasowań doszło nawet w pierwszej dziesiątce, gdzie kosztem jeszcze niegrających (lub niepunktujących) awansowali: La Furia, Trotka.waw.pl FC Modzajto, ANDRA Sp. z o. o. i HYABAK.
  Witamy serdecznie w rozgrywkach ligowych nasze Kobiety. Część z Was pamięta turniej, który odbył się zeszłej jesieni (Diamonds Utd - 160. miejsce, FC WAW - 195., Warszawska Akademia Piłkarska I - 197.). Pozostałe ekipy zaczynają dopiero swoją przygodę z Ligowcem, dlatego pojawią się w Rankingu po rozegraniu swoich pierwszych (październikowych) meczów.


  29 września 2018. Na boiskach Warszawianki zorganizowaliśmy dla Kompanii Piwnej turniej Tyskie Cup. Udział wzięły dwadzieścia cztery zespoły złożone z pracowników firmy, które przyjechały do nas z całej Polski.


  15 września 2018. 360 medali, 55 stauetek oraz 39 pucharów - czyli uroczyste zakończenie sezonów Wiosna i Lato 2018 - już dziś w klubie Medyk na ul. Oczki w Warszawie.


  15 września 2018. Szanowni Klienci Ligowca. Chcielibyśmy Was poinformować, że od jutra na boiskach Ligowca nie będzie już sędziów z Grupy Krzysztofa Łanieckiego „Laguny”. Po niemal 20 latach współpracy kończymy wspólną przygodę. Krzysztof, dziękujemy Tobie i Twoim sędziom tu - w imieniu naszym i wszystkich piłkarzy Ligowca. Dziękujemy za wiele poświęceń z Twojej strony, za każdy mecz, których uzbierało się tysiące.
  Zaczynamy nowy rozdział w historii Ligowca. Sytuacja jest mocno dynamiczna, stąd prosimy Was o chwilę cierpliwości - nim wszystko od nowa się ułoży. Trzymajcie proszę kciuki i widzimy się na naszych boiskach, gdzie najważniejsze mecze Ligowiec Ekstraklasy będzie sędziował znany z Canal+ sędzia z Polskiej Ekstraklasy PZPN.
  Marcin Lisowski soboty spędza (jako sędzia liniowy) w Ekstraklasie, a niedziele na dolnych boiskach w naszej Ekstraklasie na Warszawiance.


  05 września 2018. Największy awans względem poprzedniego zestawienia naszego Rankingu FIFA dla Ligowca. przypadł w udziale drużyny Flying Bisons (zdobywcy aż 13 punktów w sierpniu). Poza Trotką.waw.pl FC Modzajto (zmniejszenie dystansu do poprzedzającej ekipy Citi Handlowego) i WideLaw (który więcej jednak zwyciężał w Ligowcu Mistrzów) wszystkie ekipy z rozgrywek letnich awansowały. Irydion tylko o 3 pozycje, ale cała reszta przynajmniej o 20.
  Drużyny niegrające latem również się nieznacznie przemieszały. Wynika to z faktu, iż mecze rozegrane lutym 2018, sierpniu 2017 i lutym 2017 są teraz niżej punktowane, niż przed miesiącem, a mecze z sierpnia 2016 (jeżeli takie były) w ogóle wypadły z zestawienia. Najwięcej straciły zespoły, które w tych miesiącach odniosły najwięcej zwycięstw. I odwrotnie - najwięcej zyskali ci, którzy w tych miesiącach najwięcej przegrywali (rekordzista - LEKAP - awansował aż o 9 lokat).


  05 sierpnia 2018. FIFA zmieniła zasady liczenia swojego Rankingu dla reprezentacji. My również stanęliśmy na wysokości zadania i zmieniliśmy silnik liczący nasz Ranking FIFA dla Ligowca. Dzięki temu od dziś będziemy prezentować go Wam - CO MIESIĄC! Zasady jego liczenia zawarte są u dołu pliku pdf. Najistotniejsza zmiana dotyczy odejścia od "sezonowości". Teraz tym wyżej będziecie w zestawieniu im więcej (zwycięskich) meczów rozegracie. Należy w tym miejscu pochwalić (choć zupełnie nieświadome tego) "stare" zespoły grające w naszych rozgrywkach letnich (http://ligowiec.pl/n256_.php ; Trotka.waw.pl FC Modzajto, Irydion i WideLaw (któremu co prawda póki co te rozgrywki nie służą)).
  Najbardziej na zmianie sposobu liczenia doraźnie skorzystają zespoły z ligi bankowej, która ostatnio rozgrywała rocznie tyle samo spotkań co inni, jednak zaledwie w dwóch cyklach.


  18 lipca 2018. Po kolejnym bardzo emocjonującym sezonie z dumą prezentujemy najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca.


  30 marca 2018. Tym razem między sezonami mamy bardzo mało czasu. W Wielki Czwartek zakończyliśmy sezon zimowy, a już tydzień później ruszamy z wiosennym. Może i Ranking FIFA dla Ligowca nie jest odpowiednią lekturą na najbliższy weekend, ale zachęcamy do zapoznania się z nim.


  31 stycznia 2018. W tygodniu poprzedzającym kolejną imprezę z okazji zakończenia sezonu (jesiennego tym razem) z dumą prezentujemy kolejną odsłonę Rankingu FIFA dla Ligowca.


  15 września 2017. W dniu imprezy z okazji zakończenia sezonu wiosennego z dumą prezentujemy kolejną odsłonę Rankingu FIFA dla Ligowca.


  29 maja 2017. 2 dni po Meczu Gwiazd prezentujemy najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca, który po pierwsze zawiera wyniki po sezonie zimowym, po drugie zapowiada pewne zmiany wynikłe z rozstrzygnięć Meczu Gwiazd.


  16 stycznia 2017. Zaczęliśmy już kolejny sezon zimowy na boiskach Ligowca. Dla przypomnienia układu sił przedstawiamy najnowszy ranking Ligowca (po sezonie jesiennym).


  10 stycznia 2017 roku stratują rozgrywki Ligowiec Biznes (dla firm na sztucznej trawie pod balonem). Kilka dni później, w niedzielę 15 stycznia startują nasze weekendowe rozgrywki Ligowiec Sztuczna Trawa. W obu ligach nadkomplet drużyn - dziękujemy za takie zaufanie.


  W niedzielę 18 grudnia na boiskach Warszawianki odbyły się turnieje Ligowiec R-GOL Cup oraz Ligowiec Oldboy Cup. Zwycięzcami turniejów byli odpowiednio La Furia oraz Sagita.

  A oto link do filmu pokazującego jak graliśmy rok temu w turnieju dla oldbojów:
  www.youtube.com/Ligowiec

  LIGOWIEC GRAŁ DLA KAI NA PGE NARODOWYM:
  obrazek

  Ligowiec miał przyjemność organizować wyjątkowy mecz charytatywny na murawie stadionu PGE Narodowy. Na murawie pojawiło się wiele znanych aktorów, dziennikarzy, byłych piłkarzy, ale przede wszystkim ludzi dobrego serca, który wpłacili pieniądze na rzecz ciężko chorej Kai Czerwińskiej. Wspaniały i magiczny wieczór, który zostanie w naszej pamięci na długo. O wydarzeniu napisano także na stronie PGE Narodowego:
  www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/6115,piatkowska-krolikowski-mroczek-maserak-na-murawie-pge-narodowego
  Powstał także film, który można obejrzeć na naszym oficjalnym kanale na Youtube - oto link: www.youtube.com/ligowiecTV

  Zdjęcia natomiast są dostępne na naszym profulu: facebook.com/Ligowiec.

  Oto szczegóły meczu "PGE Narodowy - Mecz charytatywny dla Kai".
  Czerwoni vs Biali (0:0) 1:0
  PGE Narodowy, 13 października 2016
  Bramka: Piotr Świerczewski 58 min.
  Sędziowie: Piotr Rzucidło, Kuba Wójcik, Krzysztof Sawicki (WS Warszawa)
  Składy drużyn:
  Czerwoni
  : 1 (br.) Rafał Dąbrowski, 12 (br.) Tomek Tkacz - 2 Żelisław Żyżyński, 15 Krzysztof Marciniak, 17 Antek Królikowski, 8 Piotr Świerczewski, 3 Ewa Piątkowska, 21 Tomasz Sokołowski, 18 Paweł Czerwiński, 11 Michał Będźmirowski, 5 Artur Kozak, 16 Łukasz Czerwiński, 14 Michał Opioła, 7 Bartłomiej Bryk, 20 Maciej Tryboń, 10 Piotr Rucki, 9 Jakub Kołaczkowski, 4 Kuba Oracki, 19 Sebastian Fabijański, 6 Marcin Składowski, 13 Maksym Rzemiński, 22 Janek Królikowski.
  Trener: Leszek Ojrzyński
  Biali: 1 (br) Grzegorz Jędrzejewski, 12 (br) Krzysztof Matysiak – 2 Bartek Ignacik, 9 Piotr Włodarczyk, 6 Rafał Mroczek, 10 Mariusz Raduszewski, 14 Rafał Maserak, 22 Krzysztof Nagodziński, 17 Michał Kleszczewski, 4 Piotr Tenderenda, 3 Filip Śliwiński, 7 Krzysztof Ufnal, 19 Witold Przychodzeń, 8 Adam Borsukiewicz, 5 Zbigniew Nowak, 13 Karol Krogulec, 20 Krzysztof Pindara-Brzeziński, 11 Daniel Kaniewski, 15 Marcin Mroczek
  Trenerzy: Robert Podoliński, Michał Mirota.

  Na stadionie był także wujek Kai - Kamil Mokrzycki z zespołu Sound'N'Grace, który co oczywiste wspiera wszelkie działania pomocy dla Kai.


  23 września 2016. Zaczęliśmy już kolejny sezon jesienny na boiskach Ligowca. Dla przypomnienia układu sił przedstawiamy najnowszy ranking Ligowca (po sezonie wiosennym).


  Od 8 do 15 września rozgrywaliśmy turniej Ligowiec Biznes CUP - poniżej link do wyników oraz tabel.
  Terminarz i tabele

  Natomiast w ostatnią niedzielę (11 września) odbył się turniej Ligowiec CUP Sztuczna Trawa - dla drużyn grających w lidze weekendowej. Poniżej znajduje się link do pliku z wynikami i tabelami.
  Terminarz i tabele


  ZAKOŃCZENIE SEZONU WIOSNA 2016 Serdecznie zapraszamy na oficjalne zakończenie sezonu wiosennego w Ligowcu. Podobnie jak poprzednio odbędzie się ono w znanym i lubianym Lucid Club. Jest to czwarte piętro w Galerii Blue City. Termin to piątek, 23 września - start o godzinie 20:30 a zabawa będzie do samego rana. Zachęcamy do oznaczania się w wydarzeniu na naszym profilu na FB facebook.com/Ligowiec. Podsumujemy ostatni sezon, wręczymy puchary i statuetki za osiągnięcia indywidualne. Jednak zapraszamy wszystkich zawodników, bez względu na to jakie miejsce zajęli na koniec sezonu. Miło będzie Was gościć. Po rozdaniu zapraszamy do wspólnej zabawy na parkiecie.


  24 marca 2016 Sezon zimowy powoli dobiega końca. Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia w Ligowcu. W rozgrywkach weekendowych najlepszą drużyną została ekipa Tiki Taka. W Ligowcu Biznes na sztucznej trawie zacięty bój toczy Audiomagic.pl oraz Panattoni Europe. W halowym Ligowcu Mistrzów prowadzi BRS, śrubując rekord zwycięstw z rzędu. Uwaga BRS nie przegrał od 51 meczów !!! Kończymy zapisy do rozgrywek wiosennych. Jeśli chcecie zapisać swoją drużynę, zapraszamy do kontaktu: 514-444-101.


  10 stycznia 2016 zaczęliśmy sezon zimowy na boiskach Ligowca. Na pierwszy ogień poszła liga niedzielna - ale już w najbliższych dniach grę rozpoczną pozostałe rozgrywki. Jako przedsmak mogą Państwo potraktować najnowszy ranking Ligowca - zapraszamy: Ranking (po jesieni 2015).


  13 grudnia 2015 na boiskach Warszawianki działo się wyjątkowo dużo:

  - zakończyliśmy rozgrywki Ekstraklasy ligi Sztuczna Trawa - mistrzami sezonu Jesień 2015 po świetnym meczu z TZM'98 zostali zawodnicy Atakro,
  - rozegraliśmy wyjątkowy turniej Ligowiec Oldboys Cup 2015. Wszystkie materiały są dostępne po kliknięciu odpowiedniego linku w lewym menu,
  - na boiskach Warszawianki gościliśmy zawodniczki 8 drużyn w ramach Ligowiec Ladies Cup 2015. Polecamy materiał z turnieju:  6 grudnia 2015 rozegraliśmy pierwszą część turnieju Ligowiec Cup 2015. Na finały zapraszamy już 20 grudnia 2015.


  13 grudnia 2015 rozegramy turnieje Ladies Cup oraz Oldboys Cup. Będzie to niepowtarzalna okazja do obejrzenia na boiskach piękniejszej strony fubolu oraz weteranów z roczników '81 i wcześniejszych. Relację można oczywiście śledzić na naszym profilu na Twitterze - zapraszamy!


  1. października 2015 zapisze się złotymi zgłoskami w historii Ligowca Mistrzów - z dumą prezentujemy Skarb Kibica rozgrywek halowych. Wszystkie pochwały prosimy kierować na adres piotr.nowakowski(at)ligowiec.pl.


  13. września 2015 na boiskach przy Piaseczyńskiej odbył się turniej Plus Cyfrowy Polsat Football Cup 2015. Rywalizacja 16 zespołów zaowocowała finałowym starciem drużyn Logistyka CP oraz Departament Sprzedaży PrePaid. Galerię zdjęć z turnieju można znaleźć w tym miejscu.


  11. września 2015 oficjalnie zakończyliśmy sezon wiosenny. Imprezę w Klubokawiarni Medyka swoją obecnością uświetnił Roman Kosecki - galerię zdjęć z tego wieczoru można znaleźć tutaj. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na boiskach!  Trwa obecnie turniej BIZNES CUP JESIEŃ 2015. Są to pierwsze oficjalne spotkania na nowej sztucznej trawie na warszawiance. Wyniki i Tabele w linku poniżej:  TABELA I WYNIKI - BIZNES CUP JESIEŃ 2015  Powrót na nasze boiska może Was zaskoczyć - Warszawianka przywita Was całkiem nową nawierzchnią! Pierwsze zespoły miały już okazję zapoznać się najnowszą murawą w Warszawie - teraz czas na Was. Zdjęcia możecie obejrzeć na www.Facebook.com/Ligowiec.


  Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela Bartka Przesmyckiego. Siedemnaście lat temu Bartek współuczestniczył w zakładaniu Ligowca. Był jedną z najważniejszych osób, bez których obecny kształt Ligowca nigdy nie byłby możliwy. Zawsze sumienny, pracowity i niezwykle koleżeński – takim będziemy go pamiętać. Bartek był także twórcą i wieloletnim kapitanem legendarnej drużyny Stokłosy (link do ich ostatnich meczów w Ligowcu).
  Dla swoich zawodników był kimś więcej niż tylko kapitanem. Opiekował się młodszymi kolegami, był dla nich drugim ojcem. Wśród zawodników, których wychował w swojej drużynie byli m.in. były piłkarz Polonii Warszawa - Daniel Mąka oraz równie utalentowany Michał Krzysztoszek. Jednak dla wszystkich kolegów był kimś kto od najmłodszych lat organizował im możliwość gry w piłkę. Także starsi zawodnicy Ligowca pamiętają go z pracy na rzecz Ligowca. Wydawał i drukował słynne gazetki Ligowca, w czasach gdy nie było jeszcze stron www. Ciężko w tych kilku słowach opisać jego życie, bo był osobą wyjątkową. Trudno dziś o ludzi, którzy tak bezinteresownie poświęcali swój wolny czas dla innych. A trzeba pamiętać, że robił to także mimo swojej ciężkiej choroby, z którą dzielnie walczył tyle lat.

  Bartku, spoczywaj w pokoju i jeśli gdzieś w Niebie jest liga piłkarska dla amatorów to na pewno będziesz ją tam organizował.

  Adam Grzymski wraz z pracownikami Ligowca.
  16.07.2015 W przerwie wakacyjnej publikujemy dla Was najświeższy Ranking FIFA dla Ligowca. Zapraszamy!


  Zapraszamy do gry na boiskach Warszawianki (sztuczna trawa) w lipcu i sierpniu w promocyjnych cenach. Godzinny sparing z przeciwnikiem to jedynie 100 złotych brutto, czyli 900 złotych za całe wakacje !!! Zapisy i informacje pod tel.: 514-444-101 lub mailem biuro(at)ligowiec.pl


  Zainteresowanych udziałem w naszych ligach oraz wynajmem boiska zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro(at)ligowiec.pl lub pod numerem telefonu 514-444-101.


  10.04.2015. odbyła się kolejna huczna impreza w Lucidzie. Tym razem wspominaliśmy sezon Zima 2015. Kto nie był, lub był i nie pamięta - pod poniższym linkiem może zobaczyć jak się bawiliśmy.


  Wszystkim zawodnikom i współpracownikom Ligowca składamy serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Wielkanocy. Wracajcie z nowymi siłami, sezon wiosenny startuje już w poświątecznym tygodniu!


  10. kwietnia 2015 roku odbędzie się zakończenie sezonu Zima 2015. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców do klubu Lucid w centrum handlowym Blue City na rozdanie nagród i imprezę do rana. Wstęp od godziny 20:00. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia: Zakończenie sezonu Zima 2015.


  29.03.2015. 2 dni temu zakończyliśmy zimowy sezon w Ligowcu. Specjalnie dla Was przed Świętami ukazuje się nasz najnowszy Ranking FIFA dla Ligowca.


  Na początku kwietnia rozpoczynamy nowy sezon Ligowca. Więcej informacji otrzymają Kapitanowie drużyn (pierwsza kolejka ligi Sztuczna Trawa odbędzie się 12. kwietnia 2015). Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w ligach - zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 514-444-101.


  10. stycznia 2015 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Ligowiec Jesień 2014. Frekwencja dopisała - mamy nadzieję, że bawiliście się świetnie. Fotorelację z tego wydarzenia można znaleźć w tym miejscu.


  01.01.2015. Panattoni Europe wzięło odwet na losie, przy okazji ustanawiąjąc nowy rekord w liczbie zdobytych punktów rankingowych. A jak spisała się Twoja drużyna w ostatnim sezonie? Sprawdź w jedynym w swoim rodzaju Rankingu FIFA dla Ligowca po sezonie Jesień 2014.


  7. grudnia zakończyliśmy tegoroczną edycję Ligowiec Cup - na naszym FanPage można obejrzeć zdjęcia z drugiego dnia meczowego - czyli finałów Turnieju Amatorów i Turnieju Open.

  e-TarNet