Woźniak Bartosz: 6 pkt.
(4-2-0-0)
Yevhenii Besarab, Valentyn Burian, Michał Iwańczuk, Maciek Kiwiński, Sergii Korneliuk, Igor Strochowski, Paweł Zabłocki, Mateusz Ziółkowski,
Mariusz Balcerek, Marcin Boroń, Mariusz Gryciuk, Dominik Laskowski, Marcin Paź, Piotr Stawiński, Jakub Szot, Bartosz Woźniak,

Spotkanie Harbor Center z IPF Digital zaczęło się od bramki Michała Iwańczuka w 5 minucie, ale potem zawodnicy HC, mimo przewagi, już tradycyjnie byli nieskuteczni. Zostali za to skarceni w 18 minucie, gdy wyrównał Marcin Boroń. Jednak po zmianie stron zawodnicy w białych trykotach zaczęli w końcu trafiać i na efekty nie trzeba było długo czekać. Do dorobku z pierwszej połowy Iwańczuk dorzucił jeszcze cztery gole i asystę i dzięki temu Harbor Center wygrał 6:1.