Łukasik Mateusz: 10 pkt.
(4-4-0-2)
Adam Bandysiak, Daniel Blechowski, Mateusz Jochemski, Cezary Kubalski, Marcin Lipski, Marcin Palowski, Łukasz Piwiński, Maciek Szpakowski, Mateusz Sztyk, Tomasz Uzarski, Łukasz Wieczorek,
Yevhenii Besarab, Michał Iwańczuk, Maciek Kiwiński, Sergii Korneliuk, Mateusz Łukasik, Igor Strochowski, Paweł Zabłocki, Mateusz Ziółkowski,

W drugim środowym meczu czwartej kolejki Trzeciej Ligi Ligowca Biznes Lyreco stanęło w szranki z Harbor Center. Zdecydowanie lepiej tej zimy radzili sobie gospodarze, którzy wygrali dwa z trzech meczów, jeden zaś przegrali, podczas gdy goście także w jednym starciu ulegli, natomiast dwa pozostałe zremisowali. Na papierze zatem faworytem było Lyreco, jednak rywal w każdym meczu pokazywał charakter i tak naprawdę trzy punkty dla nich były kwestią czasu. To właśnie gracze w białych trykotach już w 5`otworzyli wynik, gdy na listę strzelców wpisał się Michał Iwańczuk. Minute potem jednak z rzutu wolnego przymierzył Łukasz Wieczorek i było 1:1. Gospodarze w tym okresie byli drużyną przeważającą, dowodem czego był gol Adama Bandysiaka na 2:1 w 12`. Goście jednak wcale nie myśleli o składaniu broni, a wręcz przeciwnie w ich głowach świtało tylko zwycięstwo. Dwie minuty przed przerwą Iwańczuk wpisał się na listę strzelców po raz drugi, ustalając tym samym wynik do przerwy na 2:2. Po zmianie stron emocje sięgały zenitu. Raz jedni raz drudzy byli bliscy przechylenia szali na swoją stronę, ale w drugich dwudziestu minutach obejrzeliśmy tylko jednego gola. Więcej zimnej krwi zachowali goście, a dokładnie wspomniany już dwukrotnie Michał Iwańczuk, który w 29` minucie uzupełnił hattricka, dając swojej drużynie jednocześnie komplet punktów. Ostatecznie po wielkiej dramaturgii Harbor Center pokonał Lyreco 3:2, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.