Małecki Artur: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Sebastian Groszyk, Jacek Grześkowiak, Łukasz Komar, Dorian Kwieciński, Michał Ściborowski, Andrzej Milewski, Krzysztof Raciborski, Daniel Roguski, Piotr Tarczyński,
Mateusz Grzesiowski, Paweł Kobyliński, Rafał Kotuniak, Jakub Łupiński, Artur Małecki, Łukasz Popowski, Grzegorz Ruda, Mateusz Zawadzki,

W inauguracyjnym spotkaniu pomiędzy FC Rivers, a GPR Sonic emocji było co niemiara. W pierwszej części tego pojedynku ,,Soniki" przespały pierwsze 15 minut, czego efektem była strata szybkich dwóch bramek. Jednak jeszcze przed upływem regulaminowego czasu pierwszej połowy udało im się zdobyć bramkę kontaktową. Mimo starań GPR-u nie udało im się doprowadzić do chociażby wyrównania. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:3 na korzyść FC Rivers.