Kadziński Maciej: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Robert Gzik , Grzegorz Iwańczyk, Jacek Żołnierski, Karol Świerczewski, Rafał Makuch , Krzysztof Matysiak, Jarosław Ostapowicz, Grzegorz Sosnowski , Konrad Stykowski,
Michał Chomiuk, Maciej Kadziński, Wojciech Krzywosadzki, Karol Marek, Kuba Pawłowski, Bartek Sadzik, Piotr Sarnicki,

W pierwszej odsłonie starcia POLSOJA z Cargillem oglądaliśmy wyrównane widowisko. Już po 3 minutach wynik otworzył Rafał Makuch, potem nominalni goście mieli swoje szanse, między innymi Bartek Sadzik trafił w poprzeczkę, ale na wyrównanie musieliśmy poczekać do 13 minuty, gdy gola zdobył Kuba Pawłowski. Ten sam zawodnik po nieco ponad kwadransie strzałem z dystansu dał prowadzenie 1:2 swojej drużynie, ale tuż przed przerwą gospodarze doprowadzili do remisu po rzucie wolnym Jarosława Ostapowicza. Po zmianie stron na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Był to Cargill, który prowadzony przez duet Sadzik (gol i pięć asyst w całym spotkaniu) - Pawłowski (pięć trafień i dwa ostatnie podania) wprost rozniósł przeciwnika, wygrywająć ostatecznie aż 2:10. Ekipa Wojciecha Krzywosadzkiego od początku rozgrywek prezentuje się znakomicie, a wzmocnienia w postaci Kuby Pawłowskiego i Bartka Sadzika bardzo szybko się spłaciły. Z kolei POLSOJA bardzo dobrze zagrała w pierwszej połowie, lecz druga im kompletnie nie wyszła, co miało odzwierciedlenie w rezultacie tej potyczki.