Jaroslaw: 13 pkt.
(8-5-0-0)
Jarek Dusiński, Karol Klimaszewski, Marcin Kopecki, Paweł Kutyłowski, Michał Orlik, Leszek Parzniewski , Piotr Romański, Paweł Sulejewski, Piotr Tarczyński, Arek Zyczyński,
Jaroslaw , Munkhaba , Tamir Erdenebayar, Alisher Khużanazarov, Bartosz Kowalczyk, Felix Lisovski, Dima Ostapczuk,

Na pewno ten mecz pozostanie na długo w pamięci zawodników. Chociaż spotkały się drużyny z przeciwległych biegunów tabeli - ostatecznie gra skończyła się wynikiem remisowym.
Długa, pierwsza połowa zakończyła się zgodnie z oczekiwaniami - solidnym prowadzeniem faworytów - FC Rivers II. Dwie bramki zanotował Arek Zyczyński, gola z rzutu wolnego zdobył Marcin Kopecki, a samobója zanotował Munkhaba. Do tego trafienie z 3. minuty Bartosza Kowalczyka, który wykorzystał odegranie Dimy Ostapczuka. Wydawało się, że po przerwie czerwona latarnia ligi - FC Internazionale - może mieć problem z uzyskaniem lepszego wyniku.
Jednak gospodarze rozkojarzyli się po przerwie. Swoje sytuacje wykorzystali Khużanazarov, Erdenebayar i rehabilitujący się za swoją interwencję Munkhaba. W końcu sędzia zakończył spotkanie, które przyniosło wynik 4:4. Obu ekipom pozostaje walka o całkiem różne cele - Rivers walczyć będą o mistrzostwo, natomiast Internazionale pozostają zmagania w dole tabeli.
Zawodnikom życzymy przede wszystkim zdrowia!