/img/cien_lew1.gif
/img/cien_praw1.gif
obrazek
/files/oferta_klubowa_ligowiec.jpg
Informacje o meczu
FC Rivers
7:2
(3:0)
Pro-Invest
Bramki:
Klimaszewski Karol (15.)
Orlik Michał (17.)
Kopecki Marcin (20.)
Klimaszewski Karol (23.)
Orlik Michał (27.)
Parzniewski Leszek (38.)
Klimaszewski Karol (39.)
2012-01-22 godz.13:50

Zawodnik meczu:
Karol Klimaszewski
Bramki:
Karolak Tommaso (24.)
Pieczara Aleksander (30.)
Asysty:
2 - Klimaszewski Karol
2 - Orlik Michał
Romański Piotr
Kopecki Marcin
Zyczyński Arek
Asysty:
Karolak Tommaso
Cyburt Tomasz
Najlepszy zawodnik:
Klimaszewski Karol
Bramkarz:
Dusiński Jarek: 12 pkt.
(7-5-0-0)
Bramkarz:
Kowalski Dariusz: 11 pkt.
(7-4-0-0)
Skład:
Jarek Dusiński, Karol Klimaszewski, Marcin Kopecki, Paweł Kutyłowski, Mateusz Matla, Michał Orlik, Leszek Parzniewski , Piotr Romański, Paweł Sulejewski, Piotr Tarczyński, Arek Zyczyński,
Skład:
Michał Belka, Robert Bodył, Tomasz Cyburt, Michał Holc, Tommaso Karolak, Adrian Kiljan, Dariusz Kowalski, Aleksander Pieczara, Adam Sułowski, Paweł Truong, Marcin Zasiewski,

Nowe koszulki to nie wszystko

Pierwszy poważny mecz w tym sezonie rozgrywali FC Rivers - po ubiegłotygodniowym walkowerze Robocleanu. Jak się okazało - forma jest wysoka. Goście z FC Meiwa zaprezentowali nowe stroje, ale na boisku musieli uznać wyższość rywali.
Rivers nacierali od początku, ale ich akcje nie były składne. Zawodnicy oddawali strzały z daleka, ale na Dariusza Kowalskiego to było za mało. W 15. minucie gola strzelił Karol Klimaszewski, a chwilę później piękne dośrodkowanie na gola zamienił Michał Orlik. Zrewanżował się zresztą szybko za podanie i otworzył drogę do bramki Marcinowi Kopeckiemu. 3:0 do przerwy.
W 23. minucie gola po zamieszaniu strzelili jeszcze gospodarze, ale Meiwa zaczęła się podnosić. Widać było, że stać ich na więcej. Niestety udało im się strzelić tylko dwa gole, ale w drugiej połowie byli już zdecydowanie bardziej odważni i podkręcili tempo gry. W końcówce jednak gospodarze “podkręcili” swoje statystyki i stąd pewna wygrana 7:2. Na uwagę zasługują zawodnicy gospodarzy - Klimaszewski i Orlik - którzy byli najjaśniejszymi punktami swojej ekipy.


[KS]


e-TarNet